به گزارش دنیای موسیقی، بهزاد عبدی آهنگساز و رهبر ارکستر گروه خنیاگران مهر درباره آخرین فعالیت‌های خود گفت: به‌تازگی ساخت موسیقی چند فیلم را به پایان رساندم، اما فعلاً درباره جزئیات آن‌ها نمی‌توانم توضیحی بدهم، هم‌اکنون هم منتظر مراحل پایانی فیلم “روز بلوا” به کارگردانی بهروز شعیبی هستم تا ساخت موسیقی این پروژه را شروع کنم.

آهنگساز فیلم‌های “خانه پدری” و “دهلیز” ادامه داد: همچنین تمرینات گروه خنیاگران مهر برای حضور در نمایشگاه جهانی موسیقی وُمِکس در فنلاند ادامه دارد. برگزاری کنسرت‌های داخلی و خارجی را نیز در برنامه‌ خود داریم.

عبدی افزود: چندی پیش نیز اپرای “رستم و سهراب” را نوشتم که به‌زودی با یکی از مطرح‌ترین ارکسترهای دنیا ضبط می‌شود. جزییات آن بعداً اعلام خواهم کرد. پیشنهاد بازی در تئاتر هم داشتم، اما به خاطر فعالیت‌های موسیقایی‌ام قبول نکردم، ضمن این که بازیگری کار اصلی من نیست.

آهنگساز اپراهای “عاشورا”، “مولانا” و “حافظ” ادامه داد: موسیقی فیلم به لطف حضور آهنگسازان باسواد و کاربلد بسیار رشد خوبی داشته‌ است، هرچند هنوز عده‌ای از تهیه‌کنندگان از آنجا که شناخت صحیحی از مقوله‌ موسیقی فیلم ندارند برای کم‌تر شدن هزینه تولید، کار را به نابلدان می‌سپارند. مطمئن هستم این معضل هم به‌زودی حل خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

دنیای موسیقی | آخرین خبرها از دنیای موسیقی