شما اینجا هستید

سایر » در سنگین وزن دو مبارز سرحال داریم
گروه : سایر

به گزارش اشراف ـ فرزاد روستایی ، حسن حسین زاده در خصوص سطح جام بین المللی جهان پهلوان تختی اظهار داشت: جام تختی تا به امروز چهل و سه دوره برگزار شده اما هیچ گاه مسابقات در این سطح برگزار نشده بود. در این دوره از مسابقات تصمصم به جوان گرایی گجرفتیم و از این بابت خوشحال هستیم. امروز همه روسای هیأت‌های استانی، مربیان، کشتی‌گیران و اهالی کشتی همه خوشحال هستند. شما نگاه کنید کشتی‌گیرانی که در امیدهای جهان و جام جهانی حضور داشتند در این رقابت‌ها حضور داشتند و همین امر باعث شد ما کشتی های بسیار خوبی را شاهد باشیم.

 

 

وی افزود: در این مسابقات جوانانی که حضور داشتند کشتی‌های بسیار خوبی گرفتند. ما در گذشته از کشتی گیران فرنگی تنها هل دادن‌ها را می‌دیدیم اما در این دوره از رقابت‌ها دیدیم که همه کشتی‌گیران ۶ دقیقه روز تشک با  یکدیگر جنگیدند. در این ۸ ماهی که در تیم ملی حضور داشتیم همه می‌بینند که چقدر کشتی فرنگی رو به جلو حرکت کرده است.

 

 

حسین زاده درخصوص بازگشت یوسفی به سنگین وزن تیم ملی با قهرمانی در جام تختی عنوان کرد:. ما در هر وزن پشتوانه سازی کرده‌ایم و این همان کار مهمی است که باید صورت می گرفت. شما گذشته را نگاه کنید ببیند چقدر تیم ملی امید ها و مسابقات قهرمانی کشور جدی گرفته می‌شد. در این دوره از رقابت‌ها همه واقعا از کشتی هایی که گرفته شد، لذت بردند.

 

مربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران درباره تاریخ آعاز اردوی تیم ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: کشتی‌گیران بعد از مسابقات جام تختی برنامه سبک تمرینی را دریافت کردند و به استراحت رفتند و از یکم خردادماه مرحله جدید اردوهای تیم ملی کشتی فرنگی آغاز خواهد شد .

 

حسین زاده در پایان تاکید کرد : از مسئولان و مردم کشورمان می‌خواهیم که در کنار کشتی فرنگی باشند این رشته ورزشی نیاز به توجه و حمایت دارد و خواسته آن هم به حق است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

دنیای موسیقی | آخرین خبرها از دنیای موسیقی