شما اینجا هستید

اخبار » نحوه تمدید عضويت اعضای خانه موسيقی اعلام شد
گروه : اخبار , پیشخوان

به گزارش دنیای موسیقی به نقل از خانه موسیقی، در پی سوالات اعضای محترم خانه موسیقی پیرامون نحوه تمدید کارت عضویت، واحد عضویت خانه طی اطلاعیه ای شرایط و نحوه تمدید کارت های عضویت را اعلام کرد.

 

در این اطلاعیه آمده است: اعضای محترم خانه موسیقی که اعتبار کارت عضویتشان به اتمام رسیده است میبایست علاوه بر تکمیل پنل کاربری خود در سامانه جامه هنرمندان به نشانی http://iranhmusic.ir/crm  تمامی سوابق و مدارک خود را نیز در قسمت آپلود مدارک به شرح ذیل بارگزاری نمایند:

۱- شناسنامه (فقط صفحه اول، درصورتیکه دارای توضیحات است صفحه مربوطه نیز آپلود شود )
۲- کارت ملی
۳- مدارک تحصیلی مرتبط با موسیقی
۴- تأییدیه استاد برای هنرمندان فاقد مدرک تحصیلی مرتبط
۵- بروشور کنسرت ها، تقدیرنامه ها و کلیه سوابق هنری و اجرایی به صورت مکتوب
۶- کارت صلاحیت تدریس
۷- گواهی از آموزشگاه های موسیقی دارای مجوز مبنی بر تأیید مدت فعالیت تاکنون
۸- مجوزهای اخذ شده از میراث فرهنگی، صنایع دستی و غیره
۹- سایر مدارک مرتبط با موسیقی

چگونگی پرداخت حق عضویت

اعضای محترم پس از آپلود مدارک در سامانه جامع هنرمندان و با اخذ تأییدیه از واحد صدور کارت وارد پنل کاربری خود شده و در فرم بالای صفحه قسمت صورتحساب را انتخاب کرده و برای پرداخت حق عضویت خود به شکل آنلاین اقدام نمایند.

 

همچنین اعضایی که به هر دلیلی موفق به پرداخت آنلاین نشدند می توانند مبلغ حق عضویت خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۱۱۹۹۵۰۲۴۱۷ به نام خانه موسیقی واریز کرده و تصویر مربوطه را به واتساپ خانه موسیقی به شماره ۰۹۳۶۴۱۱۳۱۰۰ ارسال کنند. برای اعضایی که حضوراً مراجعه می نمایند دستگاه کارتخوان نیز در محل خانه موسیقی به عنوان یکی دیگر از راه های پرداخت حق عضویت فراهم است.

 

لازم به توضیح است، هنرمندانی که برای تشکیل پرونده عضویت اقدام کرده و تاکنون عضویت آنها تایید یا تکمیل نشده به هیچ عنوان پیش از اعلام واحد عضویت مبلغی را به حساب خانه موسیقی واریز نکنند.

 

آن دسته از اعضایی که تمدید کارتشان بعد از ۳ روز کاری انجام نشده موضوع را از طریق تلفن به مدیر اجرایی خانه موسیقی اطلاع دهند.

نشانی سامانه جامع هنرمندان خانه موسیقی http://iranhmusic.ir/crm

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

دنیای موسیقی | آخرین خبرها از دنیای موسیقی